...:::LANCIA KLUB - FORUM:::...

Právě je pon pro 10, 2018 22:48

Všechny časy jsou v UTC+02:00

Pravidla fóra

Sekce je určena pro prodej automobilů Lancia a náhraních dílů této značky.Přípustné jsou pneumatiky,kola i jiné vozy koncernu Fiat.Pro prodej ostatních věcí a značek je určena sekce Komerční a ostatní prodej.

Prodej automobilů:
1) Text tématu - Co nejvíce informací - Název(typ) vozu, motor, cena
2) Text inzerátu -
- Typ vozu ( Lancia Delta 2, pozor na určení generace a počtu dveří)
- Motorizace ( 2.0 16v Turbo)
- Výkon (kW nebo HP, často má jeden motor více výkonů !!)
- Rok výroby
- Stav tachometru
- Výbava vozu ( Ne označení plná výbava - rozepsat)
- Popis stavu vozu ( nové díly, poškozená místa, díly nutné na výměnu a podobně! Rozvody, olej a podobně)
- Fotografie (exteriér, interiér) Fotografie se mohou přikládat zde na fóru v okně odpovědi/nového tématu a nebo např. přes http://www.postimage.org
- Dopručujeme u inzerátu uvádět cenu.Zvyšujete tím pravděpodobnost úspěšného prodeje
- Lokalita, kde se nachází automobil
- Kontakt - SZ, ICQ, mail, telefon, ...
Při nesplnění alespoň záladnich pravidel bude upraven text inzerátu o následující "Prosím doplnit dle pravidel jinak bude inzerát smazán".Lhůta pro nápravu je 48 hodin.

UPOZORNĚNÍ: odkaz na inzerát na jiných stránkách nestačí.Musí být zadán plnohodnotný inzerát.

Ve vlastním zájmu o věci uvádějte co nejvíce informací.Jste prodejci co chtějí prodat.Bez fotografií ceny a alespoň základních informací pravděpodobnost prodeje velmi klesá.

Odeslat nové téma  Odpovědět na téma  [ 4344 příspěvků ]  Přejít na stránku Předchozí 1286 287 288 289 290 Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: pát zář 21, 2018 22:43 

Citace:
Citace:
Citace:
Kousek od Ostravy za zajímavou cenu https://sprzedajemy.pl/lancia-kappa-cuo ... nr33976927
Stačí si zjistit jak třeba probíhá STK v Polsku. To vypovídá dost o vozech s Polska. Jedinou výhodou je že Poláci jsou kšeftaři a dokážou lecos zařídit. Jinak myslím že ten v tom Bielsku před časem prodával 2 kupátka.
A mě zase stačí, jak vypadá STK v Kocourkově, takže bych zrovna za toto Poláky nesoudil. Nějaké ty vůle v čepech, stav brzd, jestli auto správně svítí, zadrhávají se pásy ap. jsou jen snadno opravitelné věci.. Uvedená Kappa vypadá na fotkách solidně, jak zevnějšek, tak i vnitřek, soudě podle stavu kůže, zvláště pak řidičovy sedačky. Zatím jediný problém, který jsem na fotkách zaregistroval je ten, že mu zřejmě chybí poklička na kole a tu prostě jen tak neseženěš.
Btw. podle údajů se jedná o 2.0/16V turbo, čož kolega jyrky.k. nechce, anebo si to už pletu :)
Ta poklička chybí jen na jedné fotce, těžko soudit. Ale když se teď dívám, zdá se, že nelícuje plechařina vpředu na straně řidiče. Pokud jde o ty moje preference, je jasné, že člověk musí slevit a ideál se nenajde, vysněná by vypadala asi takto: interiér v alcantaře, motor 3.0 V6 nebo 2.4 20V, barva černá nebo modrá metla.

ex Lancia Lybra 1.8 SW
Lancia Lybra 1.8
Lancia Dedra 1.6 ie (ex Pavel246)
Alfa Romeo Spider 916 2.0 Twin Spark
Peugeot 308 SW THP - tak skvělý, že jsem jej nechal manželce

PříspěvekNapsal: sob zář 22, 2018 18:30 

Citace:
Citace:
[quote=satanicek post_id=299483 time=1537527676 user_id=325
Na otomoto.pl je ještě jedna červená. Docela zajímavý kousek. Uvažuju že se do toho Bielska skočím podívat. Akorát teď nemám moc času.
Stačí si zjistit jak třeba probíhá STK v Polsku. To vypovídá dost o vozech s Polska. Jedinou výhodou je že Poláci jsou kšeftaři a dokážou lecos zařídit. Jinak myslím že ten v tom Bielsku před časem prodával 2 kupátka.
A mě zase stačí, jak vypadá STK v Kocourkově, takže bych zrovna za toto Poláky nesoudil. Nějaké ty vůle v čepech, stav brzd, jestli auto správně svítí, zadrhávají se pásy ap. jsou jen snadno opravitelné věci.. Uvedená Kappa vypadá na fotkách solidně, jak zevnějšek, tak i vnitřek, soudě podle stavu kůže, zvláště pak řidičovy sedačky. Zatím jediný problém, který jsem na fotkách zaregistroval je ten, že mu zřejmě chybí poklička na kole a tu prostě jen tak neseženěš.
Btw. podle údajů se jedná o 2.0/16V turbo, čož kolega jyrky.k. nechce, anebo si to už pletu :)
Ta poklička chybí jen na jedné fotce, těžko soudit. Ale když se teď dívám, zdá se, že nelícuje plechařina vpředu na straně řidiče. Pokud jde o ty moje preference, je jasné, že člověk musí slevit a ideál se nenajde, vysněná by vypadala asi takto: interiér v alcantaře, motor 3.0 V6 nebo 2.4 20V, barva černá nebo modrá metla.
[/quote]

PříspěvekNapsal: sob zář 22, 2018 18:33 

https://www.otomoto.pl/oferta/lancia-ka ... 152bccc5dc

PříspěvekNapsal: sob zář 22, 2018 21:02 
Člen klubu
Člen klubu

A jo, máš pravdu. Navíc fotka nejde moc zvětšit..

PříspěvekNapsal: ned zář 23, 2018 09:25 

Citace:
Varsava...to je relativne kousek. A je uzasna, ta cervena ji slusi. No, asi si naplanuju vylet:-)

ex Lancia Lybra 1.8 SW
Lancia Lybra 1.8

PříspěvekNapsal: ned zář 23, 2018 15:34 

Citace:
Citace:
Citace:
[quote=satanicek post_id=299483 time=1537527676 user_id=325
Na otomoto.pl je ještě jedna červená. Docela zajímavý kousek. Uvažuju že se do toho Bielska skočím podívat. Akorát teď nemám moc času.
[/quote]
První fotka bez poklicky je podle mě nejnovější, zbytek bude staršího data, u moji kappy chlapek inzeroval auto snad se třemi poklicemi a v realu nebyla ani jedna, fitky byly z doby kdy si to auto pořidil, stejně tak km, píše 225 000 a na fotkach je 221 000

PříspěvekNapsal: ned zář 23, 2018 15:48 

Citace:
Pokud bych neměl volit to co mám, světlou kůži a černy lak, z mého pohledu je to zajimavá barevná kombinace, steně jako červená kůže i koberce (ikdyž fanda červené nejsem) nebo azurové sedačky - tyhle barevné kombinace můžu. A V6 se v manualu nedělala? AR 166 V6 byla i s manualem ne?

PříspěvekNapsal: ned zář 23, 2018 16:29 
Člen klubu
Člen klubu

Více info ke KC z Bielsko Bialej zde

http://www.forum.lanciapolska.org/viewt ... 91&t=78034

PříspěvekNapsal: ned zář 23, 2018 16:33 
Administrator
Administrator

Citace:
A V6 se v manualu nedělala? AR 166 V6 byla i s manualem ne?
Manuál byl jen u sedanu a sw.

PříspěvekNapsal: ned zář 23, 2018 16:45 

Citace:
Citace:
A V6 se v manualu nedělala? AR 166 V6 byla i s manualem ne?
Manuál byl jen u sedanu a sw.
Aha, tak to jsem nevedel. Tak to je V6 ze hry, ale treba na Wiki rikaji: "Available with 5-speed manual transmission or 4-speed automatic Z.F. 4HP-18EH or from 1998 with Z.F. 4HP20" a nikde se nerika, ze by to neplatilo pro Coupe

ex Lancia Lybra 1.8 SW
Lancia Lybra 1.8

PříspěvekNapsal: ned zář 23, 2018 17:18 

Citace:
Pokud bych neměl volit to co mám, světlou kůži a černy lak, z mého pohledu je to zajimavá barevná kombinace, steně jako červená kůže i koberce (ikdyž fanda červené nejsem) nebo azurové sedačky - tyhle barevné kombinace můžu.
kůži mám v Alfě a kdybych měl říct jednu věc, kterou bych změnil, tak bych se chtěl zbavit kůže...

ex Lancia Lybra 1.8 SW
Lancia Lybra 1.8

PříspěvekNapsal: pon zář 24, 2018 11:16 
Administrator
Administrator

Citace:
Aha, tak to jsem nevedel. Tak to je V6 ze hry, ale treba na Wiki rikaji: "Available with 5-speed manual transmission or 4-speed automatic Z.F. 4HP-18EH or from 1998 with Z.F. 4HP20" a nikde se nerika, ze by to neplatilo pro Coupe
Jestli se nějaký kus vyrobil s manuálem, tak do prodeje nešel, sériově se vyráběl jen s automatem, Hodně informací je tady
http://www.bozhdynsky.com/cars/lancia-kappa-coupe/
https://www.kappacoupe.de/das-kc/motorisierungen/
Pár kousků se vyrobilo i s JTD a není to dávno, co se jedno takové auto prodávalo (ale cenu si už nepamatuju).

PříspěvekNapsal: stř zář 26, 2018 08:50 
Člen klubu
Člen klubu

JTD byly myslím dva kusy tovární, pak nějaké soukromé přestavby.
To, co bylo na prodej, bylo tuším za 20k EUR.

PříspěvekNapsal: stř zář 26, 2018 13:19 
Člen klubu
Člen klubu

https://auto.bazos.cz/inzerat/94563084/ ... ra-18i.php

PříspěvekNapsal: čtv zář 27, 2018 20:15 

Citace:
clovek ani nemuze na par dnu byt zdravotne indisponovan a cesty neschopen :-( uz zmizela....

ex Lancia Lybra 1.8 SW
Lancia Lybra 1.8

Odeslat nové téma  Odpovědět na téma  [ 4344 příspěvků ]  Přejít na stránku Předchozí 1286 287 288 289 290 Další

Všechny časy jsou v UTC+02:00