Inzeráty z internetu, z doslechu ...

Témata se mažou automaticky po 30 dnech od posledního příspěvku (po 60 dnech v případě, že inzerát vložil člen klubu).
Pravidla fóra
Sekce je určena pro prodej automobilů Lancia a náhraních dílů této značky.Přípustné jsou pneumatiky,kola i jiné vozy koncernu Fiat.Pro prodej ostatních věcí a značek je určena sekce Komerční a ostatní prodej.

Prodej automobilů:
1) Text tématu - Co nejvíce informací - Název(typ) vozu, motor, cena
2) Text inzerátu -
- Typ vozu ( Lancia Delta 2, pozor na určení generace a počtu dveří)
- Motorizace ( 2.0 16v Turbo)
- Výkon (kW nebo HP, často má jeden motor více výkonů !!)
- Rok výroby
- Stav tachometru
- Výbava vozu ( Ne označení plná výbava - rozepsat)
- Popis stavu vozu ( nové díly, poškozená místa, díly nutné na výměnu a podobně! Rozvody, olej a podobně)
- Fotografie (exteriér, interiér) Fotografie se mohou přikládat zde na fóru v okně odpovědi/nového tématu a nebo např. přes http://www.postimage.org
- Dopručujeme u inzerátu uvádět cenu.Zvyšujete tím pravděpodobnost úspěšného prodeje
- Lokalita, kde se nachází automobil
- Kontakt - SZ, ICQ, mail, telefon, ...
Při nesplnění alespoň záladnich pravidel bude upraven text inzerátu o následující "Prosím doplnit dle pravidel jinak bude inzerát smazán".Lhůta pro nápravu je 48 hodin.

UPOZORNĚNÍ: odkaz na inzerát na jiných stránkách nestačí.Musí být zadán plnohodnotný inzerát.

Ve vlastním zájmu o věci uvádějte co nejvíce informací.Jste prodejci co chtějí prodat.Bez fotografií ceny a alespoň základních informací pravděpodobnost prodeje velmi klesá.
Odpovědět
Zpráva
Autor
Dalin 580

Re: Inzeráty z internetu, z doslechu ...

#4816 Příspěvek od Dalin 580 »

Tož nic. Přijel jsem do Rosic už po zavírací době. Lybru jsem viděl od brány z 30 metrů, takže krom zašlých světel, se kterými běžný člověk neprojde STK, nemohu dál posoudit.
Tož tak :)
Lancia

Tomek

#4817 Příspěvek od Tomek »

Pánové co se týká té Lybry v tom bazaru u Rosic, byl jsem se na ní podívat ještě u původního majitele, těsně před tím než to dal do bazaru. Auto tehdy mělo prasklý výfuk, mělo na prasáka zastříkaný zadní pravý blatník, expanzka byla totálně bez vody, byla ulepená přístrojovka a tlačítka na stahování oken mi zůstávaly v ruce, když jsem stahoval okna + dost dalších věcí. Majitel mi chtěl tehdy slevit až na 20 000kč, jen aby se toho zbavil, ale ani za ty peníze to nemělo cenu.
Supra MKIII Turbo
Kappa 2.0 20V V.I.S.
Kappa 2.0 16V Turbo
Ex Bravo HGT
Ex Ulysse 2.0T

barahyr
Kontaktovat uživatele:

#4818 Příspěvek od barahyr »

Díky za odpovědi.
No tak já sem si tam nakonec včera zajel. Vzhledově vypadala celkem zachovalé, zespod taky (nebyl jsem vlezeny pod tím, ale od pohledu asi ok) až na levý prah před zadním kolem mi přišel nějak moc měkký.
Chlápek z bazaru říkal, že tom nefunguje klima, rafica palivoměru je zaseklá uprostřed - prej možná plovák v nádrži. Kolísání otáček na volnoběh, při přidání plynu se to pak propadne div se to nezadusi a pomalu zvedne na 1000 a ustálí, po výjezdu z bazaru mu to 2x zdechlo. Jeli jsme k Brnu a cesta úplně v pohodě. Pak sem si to vzal já a taky v pohodě. Táhlo to dobře. Spojka ok, brzdy taky. V neutrálu už to nechcipalo, ani po příjezdu zpět do bazaru, kde sme to nechali chvíli běžet a přidávali plyn, tak to bylo celkem v normálu.
Jinak je tam nový zadní díl výfuku, ulepená palubka mě vůbec nepřekvapuje a tlačítka také, ale fungovalo vše, žádná nějaká katastrofa to nebyla. Jen se mi nezdá ta velice,,Bose"aparatura a nevím jestli můžu věřit těm 170xxx km. Technická jen na cca půl roku.
Předchozí Lybru v 2.0 jsem sehnal za 16 v pěkném stavu vše funkční aj s nezávislým topením a technickou na rok. Tak nevím jestli to není nějaký propal a vykašlat se na to, nebo cenu stačit ještě níž.
Renault Mégane II 1.5 dCi 2006
Ex: Fiat Punto 1.2 8V 1998
Ex: Lancia Lybra 2.0 20V V.I.S. 2001
Ex: Lancia Lybra 1.6 16V SW 2000
Ex: Lancia Kappa 2.4 JTD 1997
Ex: Lancia Dedra 1.6 i.e LE KAT 1994

Dalin 580

#4819 Příspěvek od Dalin 580 »

https://m.mobile.de/auto-inserat/lancia ... ml?ref=srp
Třeba o této možnosti jsi neuvažoval? Není až tak daleko a vypadá líp než ulepena popelnice s měkkým prahem a klimou v pr... :roll:
A Ježík na Čubově by ti třeba poradil s dovozem, či rovnou nabídl své služby.
Lancia

Harous 239
Člen klubu
Člen klubu

#4820 Příspěvek od Harous 239 »

Když to za Tebe shrnu a sepíšu to pod sebe tak to moc optimisticky nevypadá... :lol: A to si ještě zapomněl dodat zašlý světlomety.
barahyr píše:
úte srp 04, 2020 08:59
- levý prah před zadním kolem mi přišel nějak moc měkký.
- nefunguje klima
- rafica palivoměru je zaseklá uprostřed
- Kolísání otáček na volnoběh
- při přidání plynu se to pak propadne div se to nezadusi
- po výjezdu z bazaru mu to 2x zdechlo
- ulepená palubka
- tlačítka
-Technická jen na cca půl roku.
Subaru Outback 2.5i-S Executive - 19´
KIA CEED SW 1.6 GDI TOP - 17´
KTM 990 Adventure
ex - Subaru WRX STI 2.5 Sport Limited Edition - 16´