...:::LANCIA KLUB - FORUM:::...

Právě je stř srp 21, 2019 20:25

Všechny časy jsou v UTC+02:00

Odeslat nové téma  Odpovědět na téma  [ 70 příspěvků ]  Přejít na stránku Předchozí 1 2 3 4 5 Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob bře 29, 2008 22:15 

[-o<

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob bře 29, 2008 22:19 
No to nelamentuj rukama :lol: nejhorší je, že právě abych to pořádně ošetřil, tak pod malou bublinkou je začínající hniloba, která se šíří malinkatýma vráskama pod lakem, takže jemně brousím, až tam, kde housenka (pavučinka) končí a potom i mírně kolem toho, ať místo co nejlépe vyléčím, protože kdybych jen ten flíček přebrousil a stříkl, tak to za rok vyleze zase :cry:

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob bře 29, 2008 22:27 

právě proto...ono to vyleze stejně víš...to by jsi musel vše stejným způsobem dělat i z druhé strany :wink:

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob bře 29, 2008 22:28 
jj právě, ale lepší tak než nic hmm? :wink: :lol:

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob bře 29, 2008 22:33 

deset let jsem dělal auta, včetně lakování, tohle je zbytečná práce a vyhozené peníze 8) po chvilce pod barvou voda, a už to jede znovu

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob bře 29, 2008 22:42 

nic ve zlém Juro, ale tyhle peníze jsi měl radši investovat do antikorozních vosků do dutin a do kvalitního ošetření podlah, ještě jsem neviděl auto co by shnilo přes barvu, ono to jde zevnitř víš, jinak je to Tvá věc a dělej si s tím co chceš :) :wink:

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned bře 30, 2008 08:22 

:-k :-k hm a že jsi mu neporadil dřív a teď kritizuješ 8) Vyhozený prachy to nejsou,protože to minimálně oddálí,co budou platný vosky do dutin když to shnije zvenku??A ty vosky do dutin bych taky neviděl jako spásu,až na pár vyjímek jako je jedna plynová delta tady v klubu a pár dalších 8) jsou delty zevnitř tak pohnilé,( ono ty ruské plechy údajně mají tu vynikající vlastnost vnitřní koroze),že je potřeba podstatně agresivnější přípravky na zpomalení naž ty vosky z drogerie.Každý dělá jak umí,když se na to zvenku vyprdne ,olézá to dost rychle-já Jitčinu deltu taky nechal aby jsme necpali prachy do auta co stejně přijde hned po mé na Go a za púl roku je hrůza co se s tím stalo.Opravdu kvalitní věci na ochranu v barvách-lakách nekoupí,to už jsem se naučil,je potřeba brát rovnou u výrobců protože to v malym neprodávají :cry: :cry: :cry:

jinak je smutnou pravdou jak napsal Míra,že pokud máš dirku skrz a neodrezíš to zdruhé strany,máš to za rok znova :? :? :?

Zažil jsem chlapíka,co orezlé dutiny proléval směskou vosku do dutin,oleje,zinkovýho prášku ,petroleje a tokových sr....ek ,bylo to fajn,korozi zastavil akorát auto dost smrdělo a průšvih nastal když se dělala oprava kastle--ten narezlý plech se tak nacucal,že nešel svářet a jenom hořel a bylo nemožné to natřít barvou protože to prostě nešlo odmastit.Ale taky volba ,to auto je stará kachna a jezdí smradlavá dodnes a je jak nová :lol: :lol: :lol:

ji.mudra(@)seznam.cz
Bára II (psssst :-) )
Volvo 740 kombi :-)
Ford focus

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned bře 30, 2008 08:40 

já neposuzoval o jaké jde auto, ani že má vosky koupit někde v drogerii nebo na tržnici... jen si myslím, že by měl Jura začít z druhého konce...
Ale jak říkám, je to každého věc. A kdybych kritizoval, napsal bych to jinak. Reagoval jsem jen na to, když Jura popisoval, jak tím léčí bebino :) ale tímhle ho jen schová a ještě bude auto flekaté, hm? Proto jsem napsal že by se měl nejdřív ošetřit vnitřek a potom venek, nejlépe to udělat najednou, ale ona je to taky otázka peněz, to chápu a proto jsem to napsal. :wink:
Takže nic ve zlém

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned bře 30, 2008 09:34 

je to všechno hezký ale co naděláš když to auto koupíš patnáct let starý tak už toho stejně moc nenaděláš vždycky jsem říkal že ty malý puchýřky na barvě jsou jenom špička ledovce a že zevnitř je to mnohem horší jestli už je to rezavý tak už tě ty nátěry zevnitř moc nespasí akorát to trochu oddálíš budeš muset jedině vařit

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned bře 30, 2008 09:39 

máš pravdu Pavle, je rozdíl puchýřek, nebo řešit to že je auto pohnilé, ten stav zná asi nejlíp Jura, a i on rozhodne co dál, tady ty naše plky mu třeba jen pomůžou v rozhodování:-)

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned bře 30, 2008 12:21 

To je v poho,je to tu debata,ne? :lol: Kdyby jste viděli Juru jak se kácel při pohledu na naší shnilou 1,3-a hned šel dloubat do Tý svý :haha: :haha: :haha: Začít z druhé strany a pořádně je maratón,zeptej se mně nebo Kůrkyho,mám pocit že k tomu musí Jura teprv dospět :weedman: :weedman: mít několik let doma rozebrané auto do šroubku a překonávat záchvaty zoufalství :? :? :?

ji.mudra(@)seznam.cz
Ford focus

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned bře 30, 2008 17:12 

to svým způsobem obdivuju, ono je na tomhle všem asi nejdůležitější udělat rozhodnutí, jestli to auto budu udržo vat a jezdit s ním normálně vždy kdy potřebuju, a nebo ho komplet zrestaurovat... ale to potom asi do normálního provozu včetně zimy nikdo nepojede, ani já bych nejel...
Takže klasické dilema :) Brousit nebo nebrousit :)

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned bře 30, 2008 18:49 

stare ceske prislovi pravi, ze cim vic se do CENSORED picha, tim vic to CENSORED smrdi, delta je v letech, kdy se kazdodenni provoz stava trapenim a pokud zacne jura brousit poradne tak se nezastavi dokud nebude mit auto obrouseny cely.. Ja jsem taky vyvaroval karoserii a nakydal jsem tam spoustu ruznejch vosku, ale v zime uz to auto nikdy nepojede, mam ho na hrani a kdyz budu potrebovat jezdit vic tak si na to jezdeni neco koupim mladsiho...druhy reseni je jezdit dokud neco neupadne a pak to zahodit, tak jsem to udelal u prvni moji y10

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned bře 30, 2008 19:32 

Jak neupadne a zahodit :lol: :lol: to by jsme všechny naše auta zahodili :haha: :haha: Živě si pamatuju Jitku když mi volala do práce že odjížděla do práce a upadl jí zadní nárazník a po pár dnech volala zas že jí upad přední :haha: :haha: :haha:

ji.mudra(@)seznam.cz
Ford focus

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned bře 30, 2008 21:01 
Citace:
já neposuzoval o jaké jde auto, ani že má vosky koupit někde v drogerii nebo na tržnici... jen si myslím, že by měl Jura začít z druhého konce...
Ale jak říkám, je to každého věc. A kdybych kritizoval, napsal bych to jinak. Reagoval jsem jen na to, když Jura popisoval, jak tím léčí bebino :) ale tímhle ho jen schová a ještě bude auto flekaté, hm? Proto jsem napsal že by se měl nejdřív ošetřit vnitřek a potom venek, nejlépe to udělat najednou, ale ona je to taky otázka peněz, to chápu a proto jsem to napsal. :wink:
Takže nic ve zlém
Kdybych na to peníze mněl, věř mi že to auto rozeberu a vyvařím, ale situace je jiná a jsem rád za to, co pro své auto dokážu udělat :wink:

Odeslat nové téma  Odpovědět na téma  [ 70 příspěvků ]  Přejít na stránku Předchozí 1 2 3 4 5 Další

Všechny časy jsou v UTC+02:00