...:::LANCIA KLUB - FORUM:::...

Právě je pon zář 24, 2018 09:31

Všechny časy jsou v UTC+02:00

Odeslat nové téma  Odpovědět na téma  [ 39 příspěvků ]  Přejít na stránku Předchozí 1 2 3
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát led 27, 2006 20:30 
to Tomáš: benzín startování jako takový moc neusnadní, nevzněcuje se kompresí jako nafta, to by pak benziňáky nepotřebovaly svíčky. Jde o to, že spolehlivě rozpustí parafín v naftě

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát led 27, 2006 20:32 
Člen klubu
Člen klubu

no pokud vim tak kdyz se uz vytvori parafin tak ho benzinem nerozpustis,mel sem ho uz jednou v aute kdyz jsem cistil nadrz.pustilo to jen trychlorem

Iveco Daily 35C12 2,3 jtd
iveco eurocargo 2x
Peugeot Boxer 2,2 hdi
Mercedes atego
Daewo Lacetti

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned led 29, 2006 19:34 
No mě to naštěstí vždycky rozpustilo... většinou to při těch mrazech není zdrclý úplně, ale takovej bílej zákal (kterej ale stačí na chcípnutí motoru) a na to se benzín ještě chytá.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon bře 13, 2006 22:10 
S tím startováním vás fakt lituju. Já mám Y 16V a zatím i v -25 vždy napoprvý... Ale to je benzín..
Mám ale jinou otázku. Je jasný, že když je motor studenej a chcete přidat hodně plynu, tak to vůbec nezabere a motor začne mít divnej zvuk atd. Prostě mu to viditělně nedělá dobře a nechce se mu do výkonu. Ale poslední dobou mi to dělá třeba i po 10 min jízdy... Pak se to sice spraví, ale tak dlouho by to dělat nemělo, ne?? Nebo jak to je s vysokou zátěží studeného motoru a po jaké době se může více zatěžovat??

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon bře 13, 2006 22:45 

tohle vypadá jako problém s termostatem nebo s čidlem teploty já mám doma taky Ypsilonku s tímhle motorem a jede mi dobře už po dvou minutách ale teploměr mi leze nahoru hodně pomalu čekám na trochu normální počasí abych to pořádně vyzkoušel

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon bře 13, 2006 23:09 
Člen klubu
Člen klubu

Obecne to muze taky delat labdasonda(zkusit odpojit), nebo svicky :? , ale jenom hadam

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte kvě 02, 2006 22:22 
mno ja mam Dedru 1.6 ie r.v. 1991 a najeto ma 116 000 hec sem 2. majitel takze supr stav a zrovna jak byly ty nejvetsi mrazy ted v zime u nas v Šumperku -30 tak lancka stala celej 1 tyden bez nastartovani venku v tech mrazech po tydnu jsem prisel a otocil klickem a naskocila jako by bylo 20 nad nulou :) coz sem valil voci jako bejk :D

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte kvě 02, 2006 23:09 
Člen klubu
Člen klubu

Ale to je přeci normální! :D

Předmět příspěvku: Kontrolka na zhavice
PříspěvekNapsal: čtv pro 07, 2006 08:29 
Skusal uz niekto vyrabat kontrolky na zhavice aby sa jednoducho a rychlo zistilo ze je zhavic spatny... :roll: ja sa oto pokusam ale zatial bez uspechu ak ma niekto nejake skusenosti napiste .. :D

Odeslat nové téma  Odpovědět na téma  [ 39 příspěvků ]  Přejít na stránku Předchozí 1 2 3

Všechny časy jsou v UTC+02:00