lancia kappa turbo

Vše o motoru, převodovce, spojce...
Zpráva
Autor
Petr88

lancia kappa turbo

#1 Příspěvek od Petr88 »

jake turbo by jste mi doporuceli na moji kappu 20vt zatím ma by mela mit 320 koni a pak mozna az 350-360 po dalších upravach. tak se chci zeptat jake by jste mi doporucili urcite asi garrett. chci aby tlačilo cca 1.5bar diky vsem

black_sheep 666
Člen klubu
Člen klubu

Re: lancia kappa turbo

#2 Příspěvek od black_sheep 666 »

to ses rychle posunul, před měsícem jsi přemýšlel o 280k a už jich máš 320! jak jsi toho docílil?
Currently no Lancia.

My Lancia history: Lancia Delta HPE, Lancia Lybra JTD, Lancia Prisma TDS, Lancia Prisma Integrale

Kůrkyn 38
Člen klubu
Člen klubu
Kontaktovat uživatele:

#3 Příspěvek od Kůrkyn 38 »

určitě takovýhleObrázek
xxxx

black_sheep 666
Člen klubu
Člen klubu

#4 Příspěvek od black_sheep 666 »

dal bych raději dvě, abys měl vyvážený rozložení hmotnosti na předku :lol:
Currently no Lancia.

My Lancia history: Lancia Delta HPE, Lancia Lybra JTD, Lancia Prisma TDS, Lancia Prisma Integrale

LiborJ
Kontaktovat uživatele:

#5 Příspěvek od LiborJ »

Co dvě, rovnou tři turba! Pak bude moct libovolně měnit výkon podle potřeby 280 – 320 - 360 koní.

Baltik 615
Člen klubu
Člen klubu
Kontaktovat uživatele:

#6 Příspěvek od Baltik 615 »

Těmi OT tomu moc nepomůžete.
Dedra_1.6_66_97''
Astra_1.6_55_99''
Obrázek

Petr88

#7 Příspěvek od Petr88 »

black_sheep 666 píše:to ses rychle posunul, před měsícem jsi přemýšlel o 280k a už jich máš 320! jak jsi toho docílil?
tady mi nekdo vycital ze jsem udelal stejne tema 2x ale ze napisu tema ze chci poradit a ani v jedne odpovedi neni to co jsem se ptal tak to je co...??! neptal jsem se jak jsem to udelal atd... ptal jsem se JAKÉ TURBA BY JSTE MI DOPORUCILI OD GARRETTU DEKUJI!!!

LiborJ
Kontaktovat uživatele:

#8 Příspěvek od LiborJ »

Petr88 píše:
black_sheep 666 píše:to ses rychle posunul, před měsícem jsi přemýšlel o 280k a už jich máš 320! jak jsi toho docílil?
tady mi nekdo vycital ze jsem udelal stejne tema 2x ale ze napisu tema ze chci poradit a ani v jedne odpovedi neni to co jsem se ptal tak to je co...??! neptal jsem se jak jsem to udelal atd... ptal jsem se JAKÉ TURBA BY JSTE MI DOPORUCILI OD GARRETTU DEKUJI!!!
Nevím co pořád řešíš, odpověď už jsi dostal v jiném vlákně. A moc si to nemaluj, čím větší turbo, tím větší výkon, ale ve vyšších otáčkách. Tedy tam kde seriové už táhne, to nové, větší, bude ještě mrtvé. Praktický provoz třeba ve městě je na nic.

Dalin 580

#9 Příspěvek od Dalin 580 »

[-o< Admini zasáhněte, ten člověk si snad dělá legraci :!:
Lancia

Petr88

#10 Příspěvek od Petr88 »

LiborJ píše:
Petr88 píše:
Nevím co pořád řešíš, odpověď už jsi dostal v jiném vlákně. A moc si to nemaluj, čím větší turbo, tím větší výkon, ale ve vyšších otáčkách. Tedy tam kde seriové už táhne, to nové, větší, bude ještě mrtvé. Praktický provoz třeba ve městě je na nic.
a když by bylo vetsi slo by upravit pak na valcich aby zacalo třeba zase cca od 2,5 tis?

Pavel 3
Kontaktovat uživatele:

#11 Příspěvek od Pavel 3 »

1.5 baru ti bez potíží natlačí to sériový stačí upravit regulaci
Lancia Thema SW 2.0 16V V.I.S.

LiborJ
Kontaktovat uživatele:

#12 Příspěvek od LiborJ »

Pavel 3 píše:1.5 baru ti bez potíží natlačí to sériový stačí upravit regulaci
Sériové natlačí i 2. bary, ale určitě ne 5000 otáčkách. Pochopitelně se záhy odporoučí axiálně.

LiborJ
Kontaktovat uživatele:

#13 Příspěvek od LiborJ »

a když by bylo vetsi slo by upravit pak na valcich aby zacalo třeba zase cca od 2,5 tis?[/i][/i]

Nešlo. Tvoje otázky jsou nesmyslné. Je znát, že o tom vůbec nic nevíš. Při tak rozsáhlé neznalosti, nelze v žádném případě tyto práce provádět. Jezdi s tím jak to je, anebo si kup silnější auto. Nebo, když chceš mít rychle výkon, sáhni k turbu, je na něm taková slabá černá hadička, tu odpoj a pojede to hned pořádně, na to budeš stačit.
Naposledy upravil(a) LiborJ dne stř srp 12, 2015 22:00, celkem upraveno 1 x.

Pavel 3
Kontaktovat uživatele:

#14 Příspěvek od Pavel 3 »

když jsem blbnul se starou deltou 1.6 turbo tak mi sériový turbo tlačilo 1,6 baru ale zpravidla mi za chvilku praskla hadice když jsem jí nahradil trubkou tak odešla klika tyhle úpravy opravdu nemají moc smysl ale když tě to baví
Lancia Thema SW 2.0 16V V.I.S.

black_sheep 666
Člen klubu
Člen klubu

#15 Příspěvek od black_sheep 666 »

Pavel 3 píše:když jsem blbnul se starou deltou 1.6 turbo tak mi sériový turbo tlačilo 1,6 baru ale zpravidla mi za chvilku praskla hadice když jsem jí nahradil trubkou tak odešla klika tyhle úpravy opravdu nemají moc smysl ale když tě to baví
stejné zkušenosti mají přátelé z dob, kdy se pořád vrtali v Nissanech 200 SX. prostě nesmysl :roll:
Currently no Lancia.

Odpovědět