...:::LANCIA KLUB - FORUM:::...

Právě je pon čer 25, 2018 10:19

Všechny časy jsou v UTC+02:00

Odeslat nové téma  Odpovědět na téma  [ 35 příspěvků ]  Přejít na stránku Předchozí 1 2 3 Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Lancia Lybra 1,9 JTD
PříspěvekNapsal: stř zář 26, 2012 20:03 

To by bylo super, kdybys jel se mnou. Dám vědět, až se týpek ozve co a jak. :P
Do kterého servisu to dával, to nevím, nějak se mi nezdálo být podstatné :D

PříspěvekNapsal: stř říj 03, 2012 19:09 

Týpek psal, že tento týden by měl mít auto doma ze servisu, ale zatím se neozval :? .

PříspěvekNapsal: čtv pro 13, 2012 12:08 

Zdravím,
podobně jako zakladatel tohodle threadu také hledám vhodný kus ke koupi. Jeden jsem si vyhledm v Ostrave - Autobazar u Makra - http://www.tipcars.com/ds/umakra//?lang=cz#" onclick="window.open(this.href);return false;, co mne odrazuje je par negativnich referenci na tento bazar, ale vsechny byly vicemene kvuli tomu ze si kupujci auto poradne neproverili pred koupi takze bych tuhle moznost koupe z bazaru hned nezatracoval.
Jde o Lybru rv 2000, motor 77kw jtd. v modre barve. Vypada velmi zachovale, dovezeno z I pred dvema tydny.
Najezd podle tacho 160tis, tomu ale moc neodpovida stav sedacek (ale nemam srovnani takze nevim jiste ale odhadl bych ze 250tis na nich nasezeno je). Auto jsem byl projet, nikde nic neklepe, motor zni v poradku, turbo nepiska, rozvody nevydavaji zadne divne zvuky.
Co mne zarazilo - primrzle dvere, do ramu pod dvere (vsechny) evidentne zateka a gumy kolem jsou velmi "negumove" :) takze netesni. Interier jinak velmi hezky, krome tlacitka kufru ktere je vypadle a popelniku, ktery nejde zavrit.
Pri jizde mne prekvapila linost auta, aspon pocitove zrychleni mi prislo pomale a zatah turba jsem nepozoroval temer zadny (ale znova, nemam srovnani, momentalne jezdim s benzinovou hondou 1.6 81kw). Navic mi prislo ze nejak moc slysim zvenku, jakoby bylo odhlucneni dveri jeste horsi nez u hondy (a to jsem si myslel ze hur uz to nejde).
I pres ty drobne nedostatky o aute uvazuju, protoze potrebuju kombi pro vozeni velkeho psiho milacka a s timhle motorem by mne snad nemely cekat zadne velke vydaje.

Na zaver tedy dotaz, nasel by se nekdo ochotny kdo by se na to auto anonymne a nebo se mnou zajel podivat a rekl co si o tom mysli? Sice necham jeste auto prohlednout na zvedaku, ale muj mechanik neni zrovna odbornik na italske auta. Diky vsem za nazory a pripadne nabidky.

PříspěvekNapsal: čtv pro 13, 2012 17:19 

Psal jsem ti SZ.... přes týden jsem v Ostravě. Nejsem automechanik, tak ti úplně nejlíp neporadím, ale srovnávat můžu.

PříspěvekNapsal: čtv pro 13, 2012 22:44 

Podle tý jedný fotky a podle ohamtanejch pedálů bych teda rozhodně 160 tisíc neřek... Prasklý plasty v kufru - bohužel běžná věc a dost blbě sehnatelná (taky mám :? ). Nezavírající popelník taky skoro norma...
Rozhodně nemůžu říct, že ta moje netahne. Jestli jí Jirka prubne, tak ti určo řekne jak jede ta jeho. Jinak doporučuju udělat si zkušební jízdu delší, aby se motor pořádně zahřál a pak jí dát co snese. A přitom koukat i na palubku, jestli se třeba něco nerozsvítí. A kdyby měl bazarník nějaký kecy - ohledně dýlky jízdy, nebo nějaký jiný, tak jít jinam. Jinak nevypadá špatně, ale fotky snesou všechno a tohle je ještě blbě nafocený :?

PříspěvekNapsal: čtv pro 13, 2012 23:09 

Když jsme se známým projížděli tehdá moji Lybru, tak jsme jeli asi 2km na 4000otářek do táhlého kopce.
Známý tehdy využíval celou šířku cesty a šněroval zleva doprava a do toho občas skočil na brzdy. Pak jsme to prohnali po hnusné cestě zase další kus, taky se zatáčením jak se dalo.

Tehdy jsem si říkal, jestli to auto dovezeme v pořádku zpátky :-D

Dneska už chápu proč to dělal :-)

Celkově jsem jel s Lybrou celkem kus. Z FM do Rožnova, tady pekelnou jízdu se známým a pak zpátky sepsat smlouvu.

PříspěvekNapsal: pát pro 14, 2012 14:20 

Díky za reakce a ochotu, dneska jsem s mechanikem kouknul na jiny kousek, stejna barva ale malinko nizsi vybava 85kw, r2003, najeto 120tis. Najezd odpovida stavu, jede hezky, vsechno ciste, predni kosti jiz byly menene, nic nenasvedcuje tomu ze by se melo neco podelat (ale uvidime). Motor cisty, olej nikde neprosakuje, vsechno v cajku - trosku obite a zalakovane plechy, ale u Italu bezna vec. Takze pristi tyden bude asi moje - doufam ze nebudu muset do auta hned vrazet horentni sumy za opravy.
Je tady nekde na foru navod jak opravit ten popelnik ? :)

PříspěvekNapsal: pát pro 14, 2012 21:22 

Fiskus, poslal som ti SZ :wink:

Ex:Lancia Thesis 2.4JTD 03'
Ex:Lancia Kappa 20V Turbo 99' 245PS/390Nm by PhoB
Ex:Lancia Kappa 16V Turbo 95'

PříspěvekNapsal: úte čer 11, 2013 18:41 

zdravím,není prosím někdo od Vyškova?? potřeboval bych omrknout tuhle Lybru http://www.sauto.cz/osobni/detail/lanci ... oFrom=list děkuji mnohokrát

PříspěvekNapsal: úte čer 11, 2013 21:35 

Zdarec
Já ti tam kouknout nepojedu, ale podle týhle fotky (bohužel jediná blbá fotka palubky s natočenym motorem) tam svítěj bágly?... Může to bejt kravina, ale nemusí. Tak to kdyžtak prověř :wink:

Přílohy:
palubka.gif
palubka.gif [ 36.97 KiB | Zobrazeno 1282 x ]

PříspěvekNapsal: čtv čer 13, 2013 10:13 
Člen klubu
Člen klubu

Citace:
Zdarec
Já ti tam kouknout nepojedu, ale podle týhle fotky (bohužel jediná blbá fotka palubky s natočenym motorem) tam svítěj bágly?... Může to bejt kravina, ale nemusí. Tak to kdyžtak prověř :wink:
Pepčo to nejsou bágly ale nezaplý bezp. pás řidiče. :)

ex. Lancia Thema 2.0i - ukradena
ex. Fiat Regata 75 ie 3x
ex. Š 105 L

PříspěvekNapsal: čtv čer 13, 2013 13:14 

Tak včera jsem ji v rychlosti omrkl,neměl jsem moc času :( .....
Jako docela mě laika překvapila.Čekal jsem nějakou hrůzu,ale kastle poměrně zachovalá,lehce zaretušovaný lak od kamínků+hrany dveří,mírná koroze na zadním levém prahu a asi byla bouchlá na zadní pravý bok.....,ale v jaké míře,to opravdu netuším :? Co se interiéru týče,mě se líbil,ale asi bude problém s lepicí se palubkou.......toť všechny mé poznatky :) Chtělo by to ale,někoho moudřejšího a hlavně s diagnostikou....já se v tom moc nevyznám :D Ale líbí se mi opravdu velice :heart: Zatím se mějte,pokusím se splašit známého,který dělá do aut a snad mi řekne něco kloudného :D

PříspěvekNapsal: čtv čer 13, 2013 20:47 

K tý kontrolce báglů - sorry nějak jsem se ukouk :lol:
K tý lepící palubce - jednou to stačí umejt něčím "výborným" chemickým a začne to takhle lepit. Je to trochu vopruz, ale jde se toho zbavit. Někde je tady o tom vlákno.
Podle čeho jsi poznal ten ZP bok? Měls jí na heveru?

PříspěvekNapsal: pát čer 14, 2013 13:17 

Ne,na heveru nebyla. Na oknech nesedel rok vyroby....tak jsem z toho vydedukoval,ze asi schytala nejaky sram :D

PříspěvekNapsal: pát čer 28, 2013 16:35 

tak lybru s narezlým zadním lemem od prahu nebrat. jednu sem měl a bylo to vyhnilý komplet až dopředu. Je tam taková blbá dutina která vede do prahu a jak z ní upadne krytka tak to vyrezne zevnitř komplet. Já to měl extrém že tam nebyly ani ty výztuhy s těma kroužkama. Každopádně lybru s rezavejma prahama už nikdy. Ale von těžko vám někdo do toho prahu nechá mlátit kladivem :D

Ex: Fiat Tipo 1,9td 66kw
Ex: Fiat Uno 0,9

Odeslat nové téma  Odpovědět na téma  [ 35 příspěvků ]  Přejít na stránku Předchozí 1 2 3 Další

Všechny časy jsou v UTC+02:00