...:::LANCIA KLUB - FORUM:::...

Právě je čtv led 18, 2018 07:34

Všechny časy jsou v UTC+02:00

Pravidla fóra

V této sekci budou uváděny pouze návody na individuální úpravy nebo opravy aut. Nesmí se zakládat témata s dotazy typu "potřebuju poradit s....". V názvu tématu uveďte na jaký model, motor je oprava (úprava) určena. Snažte se svůj popis doplnit co nejvíce informacemi a nejlépe i fotodokumentací.
Příspěvky v tomto fóru podléhají před zobrazením schvalováním. Za každou radu a tip na opravu a úpravu předem děkujeme. Pomáháte sami sobě :)

Upozornění: V moment odeslání se stává návod majetkem lanciaklubu a není dovoleno ho bez souhlasu vedení LK dále publikovat. Neplatí pro publikování návodů osobou, který ho vytvořila.

Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Indikátor lambda sondy
PříspěvekNapsal: sob zář 13, 2008 23:33 

Jelikož chci mít přehled o celém autě udělal jsme si jednu užitečnou blbinku.Mám celkem dobré základy v elektronice takže to není problém si něco takového udělat.Schéma se dá sehna vyleptat plošnák taky není problém a spájet taky ne.Jen jsme si uprvavil tištěný spoj abych mohl napájet patice pro lepší napojení drátů.Je to jednoduché a hodně přesné.Upravoval jsem štít pod přístrojovkou kam jsem to zakomponoval.Funguje to parádně a má to svůj učinek.Udělat to není problém kdyby někdo chtěl součástky jsou levné a myslím že tak cena kolem 150kč by šla.
Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob pro 27, 2008 18:22 

je to vlastně voltmetr na 1V, při 1V plný svit poslední diody. Najdu plošňák a přiložím. Na LPG jsem viděl taky AF metr,ale jak byl nacejchovanej nevim,musel bych k tomu pánovi zajet a pozeptat se. U aut na LPG by to bylo dobrý,tam je příprava směsi podstatně tupější než u vstřiku benzinu.
Obrázek

Obrázek

FR 125TC ABARTH 1.gen
FR 125TC ABARTH 2.gen
FR 1,9turbo DS
AR Alfetta GT
AR 75 3L V6
AR 75 2Lts
AR spider 3L V6

Všechny časy jsou v UTC+02:00