...:::LANCIA KLUB - FORUM:::...
http://lanciaklub.cz/

::PRAVIDLA::
http://lanciaklub.cz/viewtopic.php?f=16&t=10196
Stránka 1 z 1

Autor:  Dresik 28 [ pon úno 20, 2006 11:29 ]
Předmět příspěvku:  ::PRAVIDLA::

Samozřejmě to neberte nějak špatně:) ,ale lidí na fóru každým dnem přibývá, tak je na čase trochu stanovit pravidla:

- Děkujeme těm, co se stali členy klubu viz tenhle odkaz :arrow: forum/viewtopic.php?f=16&t=17815" onclick="window.open(this.href);return false;
-
Dříve, než budete chtít založit nové téma, mrkněte se, jestli se Váš problém už někde neřešil. Pokud se nechcete prohrabovat v sekcích, v horní části této stránky je odkaz na "HLEDAT". To Vám pomůže vyhledat co potřebujete.Platí pro technické sekce.

-nejdříve se rozhlédněte po fóru jaké zde máme sekce.Zamyslete se kam váš dotaz nebo příspěvek patří.Zabráníte tím nepořádku v tématech.

-Pokud budete něco prodávat nebo kupovat, zkuste potom napsat, že už je daná věc prodaná, nebo že ji už nesháníte. Mohu to pak smazat a umožnit lepší orientaci ostatním.

-Při zakládání témat v technických sekcích se snažte vyvarovat nadpisům typu "Pomoooooc","Help","Poraďte"a rovnou popsat v nadpisu Váš problém( "málem upadlo kolo, proč??") věřte, že je pak lepší orientace.

-Určitě také nebudeme dělat cílenou reklamu. Budeme se také držet etických a morálních zásad.

-V příspěvcích na sebe budeme hodní a nebudeme se navzájem napadat a urážet a používat sprostých slov. Nebudu trávit čas nad tím, že budu nastavovat, která slova budou automaticky "vypípány" věřím, že dokážete být slušní.

-Buďte ohleduplní k těm, kteří s počítačem teprve začínají, nebo k těm, co udělají občas nějakou pravopisnou chybu-jsme lidi. Ale před odesláním si po sobě můžete zkontrolovat co píšete. Nemusíte si dělat ostudu..

-Je též přísně zakázano základát nesmyslně nové a nové přezdívky (nicky) pro jednu a tutéž osobu. Například z důvodu udělení BANu.

- Je zkázáno psát bezdůvodně CAPSlockem.

-Tyto pravidla se mohou postupem času upřesňovat..

Autor:  Dresik 28 [ stř črc 18, 2007 00:06 ]
Předmět příspěvku: 

Aktualizace pravidel (17.7.2007).

Sekce "prodej" je zde proto, aby se tam psaly inzeráty. Nikoliv proto, aby se inzeráty komentovaly.
Odteď platí zákaz rozebírání cen, stavu, .... v tom daném tématu. Akorát to vede ke slovní potyčce a původní význam (prodej daného předmětu) se ztrácí. Na tyhle komentáře je tu jiná sekce (pokec).

Kdo toto nebude respektovat, bude mu zablokována IP adresa a deaktivován účet po dobu 24h. Pokud to nebude stačit doba se zvýší.

Děkujeme. Dresik & Dan.

Autor:  Dresik 28 [ pon pro 08, 2008 23:14 ]
Předmět příspěvku: 

Aktualizace pravidel (8.12.2008).

Prosíme a žádáme uživatele a přispěvovatele na tomto fóru, aby tlačítko "citovat" při zasílání odpovědi používali co nejméně.
A to např. v případech, kdy je citovaný text již ztracen mezi ostatními příspěvky a bylo by tedy nepřehledné, komu odpovídám.

Rozhodně nepoužívat, když je odpovídáno vzápětí a necitovat fotky. Stačí, když odkaz na foto pak z citace vymažete.

Důvody-zbytečné zatěžování databáze, nepřehlednost.
Děkujeme :wink:

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC+02:00
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
https://www.phpbb.com/