NECO PRO ZASMANI...

Netechnický debatní kroužek o všem, co vás napadne...
Odpovědět
Zpráva
Autor
Jaroslav 11
Člen klubu
Člen klubu

pro Honzu

#16 Příspěvek od Jaroslav 11 »

Abych ti řekl pravdu stím mím autem je to trochu zapeklitý. V techničáku podle čísla bych tam měl mít 16V i přístrojová deska tomu odpovídá,ale mám tam na 100% 8V.Bud je to nějaký mezityp,o tom ale pochybuju,spíš to vypadá na slátaninu.Takže nevím co mám za podvozek.Kluci co jezdili rally s Lanciema řikali že zaleží i na sbihavosti.Pak muže být i hodně přetačivá

Richie 10
Kontaktovat uživatele:

#17 Příspěvek od Richie 10 »

No tak aby jste si nemysleli ze mi auto chodi OK ,tak vam napisu vcerejsi story....prestala mi svitit pulka palubky.....myslim podsviceni budiku....tak jsem se rozhodl ze to opravim....vlezl jsem do auta a pka jsem si vzpomel ze mi jeste blbne stahovani ridicova okna.....kdyz jsem ho otevrel a zavrel dvere tak to hrozne bouchlo sklem na nejakej kov.....a pri stahovani se to nejak divne chovalo,tak jsem ...uz asi po 165 rozdelal dvere.....chybela tam jenom maticka.Jeste jsem si zapojil kliku ode dveri k zamku...aby to slo odemikat klicem....to totiz taky nefungovalo :) .....a pak jsem se chystal opravit ty kontrolky....tak jsem si sel umyt ruce a ze to pak opravim...vypnu radio a antena...nic...ani tuk....motorek navijel ale antena nic.....Je to vubec mozny?...neco opravim vepredu a neco jineho se mi posere vzadu!!! Tak jsem atenu rozdelal....a previnul jsem jinou strunou a uz beha.... :) Tak dneska se snad dostanu k te palubce..... :)

Honza 2

#18 Příspěvek od Honza 2 »

Alspoň se Richie nenudíš.. :-)) I když čekal jsem něco horšího :lol:

Richie 10
Kontaktovat uživatele:

#19 Příspěvek od Richie 10 »

No...tak jsem si vcera opravil ty cidla zavrenych dveri a krasne mi to chodilo....asi 10 minut...pak jsem odkrytoval elektriku pod volantem abych natahl novej kabel k zamku od kufru....a nez jsem na cokoliv sahl ,tak mi zacal blikat alarm a uz neprestal.....zkusil jsem skoro vsechno....odpojit baterku.....odpojit alarm.....vsechno jsem prohledl ....se vsim jsem šmrdlal a nic...tak jsem vytahl pojistku od alarmu......takze mi tedka auto nejde zamykat.....takze musim klicem odemknout a kdyz to chci zamknout,tak musim jit k pravym zadnim dverim.....otevrit...podrzet cidlo zadnich dveri a zacvaknout central na spolujezdcovych dverich rukou a zabouchnout dvere......takze moje saga : "Jedno opravis-druhe se posere" uspesne pokracuje :)

Dan 1
Administrator
Administrator

#20 Příspěvek od Dan 1 »

R.Vagner píše:jit k pravym zadnim dverim.....otevrit...podrzet cidlo zadnich dveri a zacvaknout central na spolujezdcovych dverich rukou a zabouchnout dvere
Teda na tvoje příspěvky se vždycky těším, pokaždé se u nich dost zasměju. :D

Richie 10
Kontaktovat uživatele:

#21 Příspěvek od Richie 10 »

No me z toho do smichu uz moc neni...zacina me to pekne sr...t ale co se da delat.....na jinou nemam,tak musim opravovat....

Richie 10
Kontaktovat uživatele:

#22 Příspěvek od Richie 10 »

a jeste posledni tecka byla s tim trickem....to uz jsem myslel ze me odnesou nohama napred..... :)

Richie 10
Kontaktovat uživatele:

#23 Příspěvek od Richie 10 »

A jeste neco...kdyz jsem dneska rano startoval auto ,tak mi to nejak nechtelo blafnout....na podruhe uz jo.....taky se mi zda ze po kazdem resetu centralni ridici jednotky(kdyz zajiskrim baterkou) mi to auto jede uplne jinak :( :( :( :( :( :( :? :? :x :x :x :cry: :cry: :cry:

Richie 10
Kontaktovat uživatele:

#24 Příspěvek od Richie 10 »

Me tak napadlo....by jsme mohli udelat sbirku na moje nove auto :)

Honza 2

#25 Příspěvek od Honza 2 »

Můžem.. :D

Tomáš-Oaza 7
Kontaktovat uživatele:

#26 Příspěvek od Tomáš-Oaza 7 »

posli cislo uctu odeslu ti 1 kc :lol: :lol: :lol:
Lancia KAPPA 2,4 TDS
Subaru impreza 1.6

Richie 10
Kontaktovat uživatele:

#27 Příspěvek od Richie 10 »

Hehe...tak auto uz mam tichy jako lvi psouk....ale kdyz jsem jel domu ze servisu,tak jsem nekde chytil hrebik.....takze jsem ze servisu jel rovnou do pneuservisu.....a taky jsem se stavil v jednom obchode kde delaj autoalarmy a tam mi rekli ze mam v CENSORED dalkovej ovladac.....mam doma druhej...ten snad pujde..... :(

Tomáš-Oaza 7
Kontaktovat uživatele:

#28 Příspěvek od Tomáš-Oaza 7 »

ty se z toho nevyhrabes z tech poruch
Lancia KAPPA 2,4 TDS
Subaru impreza 1.6

Honza 2

#29 Příspěvek od Honza 2 »

Na druhou stranu kdyby to Richie všechno vychytal, tak by pak byla nouze o příspěvky :D

Richie 10
Kontaktovat uživatele:

#30 Příspěvek od Richie 10 »

NO tak....ovladacem to taky nebylo.....je tam proste neco posratyho....tak jezdim bez alarmu.....zatim....jinak auto je celkem OK akorat se mi po kazdym odpojeni baterky chovaji jinak otacky...vzdycky kdyz zformatuju centralni ridici jednotku,tak se mi to uplne zmeni....ale jinak je vse OK :)

Odpovědět