...:::LANCIA KLUB - FORUM:::...

Právě je pon srp 19, 2019 21:04

Všechny časy jsou v UTC+02:00
Odeslat nové téma  Odpovědět na téma  [ 4 příspěvky ] 
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: pon led 07, 2019 15:00 
Offline
Administrator
Administrator
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 29, 2005 00:10
Příspěvky: 644
Bydliště: Praha 10 - Uhříněves, tel.: 774 822 346
Ahoj členové a příznivci Lanciaklubu

Ahoj všem. S nástupem nového roku 2019 je tu ta jediná trochu méně milá záležitost než si užívat letošní srazy a akce, a to zápis členů nových i stávajících a s tím související platba členského příspěvku. Z tohoto se poté nakupují věcné ceny a zajištuje vše potřebné pro srazy dané sezony.
Vše užitečné se dozvíte nebo si to připomenete v bodech níže.

1. ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY A PLATBY
Informace ohledně plateb.
Členský příspěvek pro rok 2019 je stejně jako loňský rok 300 Kč. Je ale možné, pokud bude počet platících členů i nadále klesat, že v příštích letech příspěvek jestě o něco vzroste, abychom udrželi alespoň stávající úroveň klubových akcí. Prozatím se ale pokusíme setrvat ve stávající cenové hladině.
Z důvodu průběžného zpracovávání příchozích plateb a následné úpravě nových, aktuálních a končících členů, prosím o dodržení termínu splatnosti příspěvku, tj. do 31.1.2018. Výjimky viz bod 4.

Č.ú.: 1404199022/3030 AirBank
Výše platby: 300 Kč
Zpráva pro příjemce: LK, ČLENSKÉ ČÍSLO, ČLENSKÉ JMÉNO
Splatnost: 31.1.2019

Tento účet funguje i budete-li si chtít objednat nějaké reklamní předměty – trička, podložky RZ, klíčenky, přívěsky, kšiltovky, klubové samolepky atd. Nejlépe po předchozí dohodě.

Mějte prosím strpení s následným přiřazováním a potvrzováním členství a přístupům na fórum. Pokud bude cokoliv v nepořádku i po delší době, stačí kontaktovat kohokoliv z adminů nebo přímo mne. Každopádně obecně platí, že kdo platbu zaslal, je právoplatným členem se všemi výhodami.


2. NOVÉ ČLENSTVÍ
Vstoupit do klubu je velmi jednoduché.
Členem se může stát každý, kdo o členství stojí, ačkoliv nemá nebo „zrovna nemá“ lancii nebo italský vůz. Jde o to, umožnit do klubu přístup i fandům nebo lidem, kteří jsou s námi rádi. Někteří namítnou, že už to nebude Lanciaklub nebo že to je jen kvůli penězům… omyl! V klubu chtějí být i ti, kteří mají zájem o italská auta a dění okolo… no a pokud bude v pokladně nějaká koruna od nových členů navíc? Budeme moci klub dál rozvíjet, vylepšovat akce na srazech i zázemí, rozdávat lepší ceny, upomínkové předměty a dárky členům atd. atd.

Pokud tedy budete chtít do klubu přivést někoho nového, klidně mu řekněte, zaregistrovat se může jednoduše na našich stránkách.

Platba pro nové členy probíhá stejně, jen je jiná zpráva pro příjemce:

Zpráva pro příjemce: email, kterým jste se registrovali

Přidělení práv, přístupu a členského čísla obdržíte po připsání platby na účet.


Pokud se někdo rozhodne, že již v klubu být nadále nebo prozatím nechce, prosím aby mi to oznámil, popř. to tedy poznám na nezaplacení členského příspěvku. Neplatiče po uplynutí data splatnosti ještě znovu obešlu, poté budou z klubu vyloučeni.


3. SRAZY
Obecné informace o srazech.
Jak je členství v klubu uvolněnější, tak srazy mají patřit převážně klubovým členům, ostatně za to si platíme. Ne že bychom se chtěli zbavit nečlenů na srazu, to ne, podívat se může přijít a přijet každý, tím lépe pro nás. Jedná se spíš o soutěže a doprovodné akce, hrazené z fondu. Pro členy jsou samozřejmě zdarma, s možností výhry nebo vyžití. Akce nad rámec srazu hradí každý individuálně. Pokud se ovšem bude chtít zúčastnit někdo, kdo v klubu není, uhradí na každém zúčastněném srazu Lancisti Giorno jednorázový poplatek ve výši 200 Kč za start a účast nečlena. Pro všechny však platí, aby se soutěží účastnili pouze s vozy italské výroby či značky! Ostatní nebudou na tyto akce vpuštěni. Nejde o to vypudit lidi, spíše o podporu italské značky, potažmo (vstupu lidí do) klubu. Prostě být v klubu má (mít) svoje výhody….4. ČESTNÉ ČLENSTVÍ, VÝJIMKY
Aneb Kdo je tak trochu VIP.
Odděleno od bodu 2, aby to bylo opravdu čestné 

Čestné a tudíž bezplatné členství trvale po právu náleží Danovi, který samozřejmě v klubu zůstává . PRESIDENT FOR EVER.

Čestná členství udělená Lanciaklubem – Mikki Biasion a Markku Allén.

Osvobozeni od členských příspěvků jsou jako každý rok ti, kteří se nám aktuálně starají o srazy, webovky atd. Letos jsou to tito:

Michal 236, Dresik 28, Jaromír 592, Kuzma, Kuzma a celý Kuzmovic klan, Kůrkyn.


Všichni to dělají ve svém volném čase bez nároku na odměnu. Děkujeme! Samozřejmě že kdo chce klubu přispět i přesto, tak může  (pokud jsem někoho vynechal, nebo je navíc, ozvěte se, prosím.)

Všem těmto (i těm, co se podíleli nebo podíleti budou), ze srdce děkuji za spolupráci v letech minulých, současných i budoucích.


5. Reklama, sponzorské dary, spolupráce

Pokud by jste chtěli Lanciaklubu věnovat jakýkoliv sponzorský dar, ať již věcný nebo peněžitý, nebo nás jinak podpořit či snad můžete získat někoho, kdo by mohl jakkoliv pomoci, neváhejte nás kontaktovat, určitě se nějak domluvíme 

Shrnutí roku 2018

Loňský rok patřil k těm vydařenějším, co se srazů i účasti na nich týče. Po každoročním jarním setkání v Poděbradech proběhl tradiční pacovský sraz, kde jsme se vrátili do prostor ubytovny, kde srazy začínaly. Tradice je prostě tradice.
Třešínkou na pomyslném dortu ale byl sraz v Jílovém u Prahy. Za skvělou organizaci a vůbec celkový průběh, včetně každé promyšlené drobnosti, sponzorských darů, propracovaných soutěží a netradičních hostů můžeme poděkovat věrnému a oddanému Kuzmovi a jeho Kuzma racing týmu. Vám patří velká poklona a úcta. To co se nevyvedlo, nebylo ve vaší režii a víme, co pro příští roky změnit a upravit. Ještě jednou za Jílové – díky.
Tradici jsme ovšem byli nuceni ukončit v Doksech, kde podmínky pro pořádání srazů a pronájem či jakékoliv použití letiště byly nesmyslné a nad naše možnosti. Shodou okolností jsme se v Pacově potkali s patronkou Besipu kraje Vysočina, Veronikou Vošickou, která nám nabídla jak letištní prostory, tak doprovodné akce. Všeho jsme nakonec po vzájemné dohodě využili a akce to nakonec byla – za spolupořádání FCC – velmi vydařená. Uvidíme, co přinesou následující sezony a kam budeme tradiční podzimní sraz směřovat nadále.

Závěrem mi dovolte vyjádřit poděkování lidem, kteří se již několikátým rokem snaží propagovat a udržovat nejen jméno Lancia a Lanciaklub, ale i ostatní italské značky, účastní se všech možných závodů, akcí a rallye a to nejen u náas ,a le i v zahraničí. Díky takovýmto nadšencům má smysl pokračovat. Jmenovitě je to Michal a Dresík a jejich Squadra Corse Italmotori a Kuzmovi s jejich Kuzma racing.

V roce 2019 jen vše dobré, ať vám vaši italští miláčci dobře slouží a těším se na viděnou (nejen) na akcích pořádaných naším klubem.

za Lanciaklub
S úctou

Libor 30, předseda klubu

Liboss@lanciaklub.cz
FB: Libor Kalina (Mazurek Líba Dvě)
Tel.: 774 822 346, 702 820 291

www.lanciaklub.cz
FB: Lancia klub (Czech Lancia club) Official

_________________
PŘEDSEDA KLUBU
Delta II 1.8 HPE
Gamma Coupe 2.5
Lybra 1.9jtd
Y 1.2 16v

EX: Delta II 1.6, Ulysse 2.0, Kappa 2.4 + Coupe 2.0, Prisma 1.9, Black Prisma 1.6, Alfa 75, Ritmo


Nahoru
   
PříspěvekNapsal: úte led 08, 2019 20:50 
Offline
Člen klubu
Člen klubu
Uživatelský avatar

Registrován: pon pro 06, 2010 14:30
Příspěvky: 168
Bydliště: Prostějov
je někde aktuální přehled jaké reklamní předměty – trička, podložky RZ, klíčenky, přívěsky, kšiltovky, klubové samolepky jsou dostupné a ceny?

_________________

Lancia Lybra 1.8 berlina (ex 1.8 SW)
Lancia Delta 2.0 16V HPE
Lancia Dedra 1.6 ie
Alfa Romeo Spider 916 2.0 TS
Peugeot 308 SW THP
Peugeot 406 Coupe 3.0 V6


Nahoru
   
PříspěvekNapsal: stř led 09, 2019 12:23 
Offline
Člen klubu
Člen klubu
Uživatelský avatar

Registrován: sob črc 09, 2005 14:10
Příspěvky: 4531
Bydliště: Nový Jičín
Mám v PC uloženou bývalou katalogovou webovou stránku předmětů LK ve formátu htm + složka. Zkusím přijít na to jak to zveřejnit (znovu vytvořit) nebo nějak poslat nebo uložit.
Nouzově a pro ukázku jsem to dal do Wordu. Aktuálnost předmětů nutno ověřit, není doplněno.
Příloha:
Katalog klubových věcí.docx [2.24 MiB]
Staženo 43 x

_________________
integrale AR 159 SW


Naposledy upravil(a) Lubos 42 dne stř led 09, 2019 22:40, celkem upraveno 2 x.

Nahoru
   
PříspěvekNapsal: stř led 09, 2019 19:55 
Offline
Člen klubu
Člen klubu
Uživatelský avatar

Registrován: pon pro 06, 2010 14:30
Příspěvky: 168
Bydliště: Prostějov
diky, ja myslim, ze to staci i takhle.

_________________

Lancia Lybra 1.8 berlina (ex 1.8 SW)
Lancia Delta 2.0 16V HPE
Lancia Dedra 1.6 ie
Alfa Romeo Spider 916 2.0 TS
Peugeot 308 SW THP
Peugeot 406 Coupe 3.0 V6


Nahoru
   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma  Odpovědět na téma  [ 4 příspěvky ] 

Všechny časy jsou v UTC+02:00


Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Český překlad – phpBB.cz